Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Doskonałe pod kątem smaku produkty wywodzące się z Włoch dla branży gastronomicznej

Firma North Coast zajmuje się importem i dystrybucją pochodzących z Włoch produktów spożywczych. Poza tym, dostępne tutaj jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Oferta zawierająca mozzarella włoska skierowana jest głównie do tych klientów, jacy doceniają wysoką jakość wyrobów spożywczych. Aktualnie importowane są wyroby od siedemdziesięciu czołowych wytwórców markowych. Sporo z nich posiada prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku polskim, co podaną ofertę czyni bardziej prestiżową.

Klienci mogą głównie zaopatrywać się tutaj w: oliwy, produkty świeże, produkty mrożone a także wodę. Konsumenci podzieleni są na wymienione zgrupowania: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, więcej niż dwa tysiące sto sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną, znajdujących się w całym kraju oraz ponad tysiąc osiemset odbiorców będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli.

Doświadczeni przedstawiciele handlowi zawsze doradzają klientom, na co muszą się zdecydować. Kupujący mogą liczyć na obsłużenie i przywiezienie asortymentu aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, iż North Coast dysponuje własną flotą pojazdów dostawczych oraz współpracuje ze sprawdzonymi przewoźnikami zewnętrznymi. Na doręczenie można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Ze względu na to że w katalogu sprzedażowym znajduje się ponad trzy tysiące propozycji, można kompleksowo uzupełnić zapasy w sklepie oraz spodziewać się, że to, co zaplanuje w nim oferować, będzie udostępnione u wskazanego importera.

North Coast oferuje, które oddają wielowymiarowość wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z jakościowych włoskich oraz śródziemnomorskich produktów. Świeże produkty zajmują podium. Poświadcza o tym to, iż w North Coast można kupić je pod postacią dobrze przechowywaną a także w konkurencyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz