Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

PCO GROUP: Wyroby dla branży kina z przeróżnych sfer

PCO GROUP to marka proponująca wyroby dla branży kinematogrofii z przeróżnych dyscyplin. Dlatego można tutaj kupić nie jedynie: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i sosy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, kompozycje pralin, gadżety promocyjne, kubki na napoje wraz z akcesoriami, urządzenia wraz z wyposażeniem, okulary 3D, ale w dodatku akcesoria powiązane z czyszczeniem. Będą to: maski, przyłbice, kominy, środki do dezynfekowania i dozowniki, środki czyszczące, serwety, papier toaletowy, ręczniki papierowe, kosze i worki na śmieci, WC – higiena, gąbki i ścierki, rękawiczki, a także w inne przyrządy, które służą w zachowaniu sterylności.

Wyroby są opisane na witrynie, a kiedy konsument posiada dodatkowe zapytania, to sprzedawca udzieli wystarczającej odpowiedzi. Dla konsumentów ważne pozostaje, że mają możliwość zamawiać produkty personalizowane, w ramach marki osobistej. Dotyczy to tak samo żywności, ale też sprzętu i produktów takich jak podgrzewacz do sosu, czyli rzeczywiście wszystko w danym miejscu okaże się połączone. Maszyny i wyposażenie do robienia popcornu, placków z tortilli z serem i Slushy sprawdzą się w kinach a także w restauracjach. Duży dobór urządzeń do podgrzewania oraz chłodzenia zawiera maszyny w różnych konfiguracjach i wymiarach.

Dlatego można przykładowo zakupić maszynę do zrobienia nachosów w pojedynczych kawałkach albo w gotowych porcjach. Patrząc na to, że obsługa maszyn jest nieskomplikowana, nie sprawi komukolwiek trudności. Klienci mają możliwość również kupić dostępne w wersji mobilnej blaty na zrobienie popcornu i nachosów, sprawdzające się w czasie eventów plenerowych. Na tego typu zdarzenia można zamówić też specjalne urządzenia do lemoniady, podgrzewacze do orzeszków Hombre, urządzenia do zrobienia waty cukrowej, lub siedzenia podwyższające. To wprost pokazuje, iż można robić kompleksowe sprawunki, co jest wyjątkowo wygodne oraz skraca czas
urządzania stoiska.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz