Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Agencja Ochrony Votum: świadczenia dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców

Profesjonalna instalacja systemów alarmowych a także monitoringu to główny obszar usług, z jakiego można korzystać w Agencji Ochrony Votum. Instalacje systemów sygnalizacji włamania i napadu wykonywane są indywidualnie, przez pracowników agencji z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Wszystkie urządzenia posiadają atesty i pozwolenie na użytkowanie, świadczące o tym, że można z nich skorzystać w Polsce w takich obiektach, w jakich istnieje wyższy stopień zagrożenia. W każdym z systemów zastosowane są: centrale mikroprocesorowe, czujniki ruchu, alarmy, czujniki magnetyczne, jak i akustyczne nadajniki powiadomienia radiowego i GSM. Są to przyrządy, które potem podłączone są do linii antysabotażowej.

Założony system alarmowy obejmowany jest 2 letnią gwarancją, a także działającym w trybie 24h serwisem na gwarancji. Kiedy zleceniodawca życzy sobie po takim czasie, to na podstawie osobnej umowy udostępniony może zostać również serwis po gwarancji. Wszechstronne zabezpieczanie budynków przy wykorzystaniu instalacji sygnalizacji sprawdza się w przypadku: włamania, napadów, czy wzniecenia ognia. Umożliwione jest także skorzystanie z kontroli pracowników ochrony. Oferowana ochrona Bydgoszcz zrobiona jest w krótkim czasie, z zapewnieniem tajemnicy zawodowej. Obszar działań każdorazowo dopasowany jest do prywatnych wymagań zleceniodawcy.

Zleceniodawcy mogą także zamawiać hybrydowy system nadzoru wizyjnego, łączący wideonadzór online z systemem alarmowym z wideoweryfikacją. System taki na bieżąco przekazuje wiedzę na temat stanu bezpieczeństwa obiektu bez udziału pracowników ochrony, co zmniejsza wydatki w określonym miejscu pracy w tej dziedzinie. Wideonadzór może dotyczyć na równi mieszkań indywidualnych, ale też budynków przemysłowych. Klienci mają możliwość też wybrać system alarmowy z wideoweryfikacją. Taka innowacyjna bezprzewodowa technologia monitoringu sprawdzi się w licznych obiektach.

+Artykuł Sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz